09:00     50cc / 65cc KW “Luiers Klasse”                                Training 10 min

09:15     65cc / 85cc GW “Etterbakke Klasse”                        Training 10 min

09:30     Quad Kids “Mini Spitters”                                         Training 10 min

09:45     Quad volwassenen                                                   Training 12 min

10:00     MX2 B  “Brokkenmakers Klasse”                              Training 12 min

10:15    MX2 A  “Brokkenmakers Klasse”                              Training 12 min

10:30     MX1  “Vaak Beuj te bang klasse”                             Training 12 min

10:45     Promotie “Deur Donder Klasse”                               Training 12 min

11:00     FUNCROSS “FUNCROSS”                                          Training 10 min

 

11:15 Pauze

 

11:45     50cc / 65cc KW “Luiers Klasse”                             10 min + 1 ronde

12:00     65cc / 85cc GW “Etterbakke Klasse”                     10 min + 1 ronde

12:15     Quad Kids “Mini Spitters”                                      10 min + 1 ronde

12:30     Quad volwassenen “Spitters Klasse”                    12 min + 1 ronde

12:45     MX2 B  “Brokkenmakers Klasse”                           12 min + 1 ronde

13:00    MX2 A  “Brokkenmakers Klasse”                             12 min + 1 ronde

13:15     MX1  “Vaak Beuj te bang klasse”                           12 min + 1 ronde

13:30     Promotie “Deur Donder Klasse”                            12 min + 1 ronde

13:45     FUNCROSS “FUNCROSS” Klasse                           10 min + 1 ronde

 

14:00 Pauze

 

14:30     50cc / 65cc KW “Luiers Klasse”                              10 min + 1 ronde

14:45     65cc / 85cc GW “Etterbakke Klasse”                       10 min + 1 ronde

15:00     Quad Kids “Mini Spitters”                                      10 min + 1 ronde

15:15     Quad volwassenen “Spitters Klasse”                      12 min + 1 ronde

15:30     MX2 B  “Brokkenmakers Klasse”                            12 min + 1 ronde

15:45    MX2 A  “Brokkenmakers Klasse”                             12 min + 1 ronde

16:00     MX1  “Vaak Beuj te bang klasse”                           12 min + 1 ronde

16:15     Promotie “Deur Donder Klasse”                             12 min + 1 ronde

16:30     FUNCROSS “FUNCROSS” Klasse                            10 min + 1 ronde

 

16:45     Pauze

17:45     Prijsuitreiking